Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

MM Cars Kościuszki

T. Kościuszki 253

40-690 Katowice

Kontakt telefoniczny
tel 032 757 44 50
Kontakt mailowy
mitsubishi.salon.katowice@mmcars.pl
mitsubishi.serwis.katowice@mmcars.pl

Godziny otwarcia


Salon
pn. - pt.: 9:00 - 18:00
sb.: 9:00-14:00

Serwis
pn. - pt.: 8:00 - 18:00
sb.: 8:00 - 14:00

 

 

Salon

 

Doradca Handlowy - Izabela Nagła
539 985 442
i.nagla@mmcars.pl

 

Doradca Handlowy - Maciej Sobanek
609 851 932 
m.sobanek@mmcars.pl

 

 

Serwis

 

Recepcja Serwisu - Marta Brokowska
668 892 248
m.brokowska@mmcars.pl

 

Doradca Serwisowy - Dariusz Kaczmarczyk
668 892 242
d.kaczmarczyk@mmcars.pl

 

Doradca Serwisowy - Kamil Kriegler
668  892 241  
k.kriegler@mmcars.pl 

 

 

Serwis blacharsko - lakierniczy

 

Specjalista ds. Obsługi Szkód Komunikacyjnych - Grzegorz Matura
668 892 249
g.matura@mmcars.pl

 

 

Sprzedaż części zamiennych i akcesoriów

 

Doradca ds. Części Zamiennych i Akcesoriów  - Przemysław Pawliński
512 346 480   
p.pawlinski@mmcars.pl

 

Doradca ds. Części Zamiennych i Akcesoriów  - Alekander Kafel
668 892 250
a.kafel@mmcars.pl