Silne wsparcie

Niezależność i samowystarczalność to cechy, dzięki którym możesz sprostać najtrudniejszym wyzwaniom. Są jednak sytuacje, kiedy warto skorzystać ze wsparcia. Nowy Mitsubishi L200 to coś więcej niż pick-up - to niezastąpiona pomoc w każdej sytuacji. L200 zmieni Twój sposób patrzenia na to, jak można się przemieszczać z jednego miejsca w drugie, nawet z większym ładunkiem. Szczególnie, kiedy oprócz komfortu, liczy się użyteczność, wytrzymałość i niezawodność.

L200 - film youtube "Podróż przez Polskę"

 • Wygląda lepiej, jeździ lepiej i ma nowszą przekładnię automatyczną.

  Źródło: Spidersweb.pl
 • Pomyślano także o poprawie właściwości offroadowych, stosując w odświeżonym L200 tryby jazdy terenowej.

  Źródło: Interia.pl
 • Delikatne modyfikacje zawieszenia poprawiły zachowanie auta.

  Źródło: Wp.pl 
model_mini_L200_MY20.png
 • z zewnątrz
 • wewnątrz
0%
  • Cena od 188 798 zł
  • Rata od 1876 zł netto/mies. *

   

  Calc - kalkulator leasingu - L200 - strona modelowa

  Kalkulator finansowy

  Dane zawarte w powyższej symulacji mają charakter wyłącznie informacyjny. Podane informacje nie stanowią oferty ani zapewnienia, w szczególności w rozumieniu art. 66 § 1 oraz art. 5561 Kodeksu cywilnego. Wobec tego prosimy o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dealerem Mitsubishi w celu uzyskania aktualnych informacji na temat finansowania samochodów Mitsubishi. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji samochodu następuje w umowie sprzedaży.

  grafika-landingowa_v1.jpg [319.97 KB]

   

  POTRZEBUJESZ WIĘCEJ MOCY?
  WYBIERZ L200 Z MODUŁEM POWER

   

  Specjalnie zaprojektowany dla Mitsubishi L200 AT moduł firmy Steinbauer podwyższający moc zapewnia pełne 502 Nm momentu obrotowego, 185 KM i elastyczność lepszą aż o 20%, kiedy tylko ich potrzebujesz.

   

  Moduł Power został przygotowany przez Mitsubishi przy współpracy z firma Steinbauer - renomowanym dostawcą rozwiązań tuningowych z Austrii. Zwiększona moc (+35 KM) i moment obrotowy (+102 Nm) względem fabrycznego silnika pozwoliły na skrócenie czasów przyspieszenia.

   

  img_1.jpg [14.93 KB]img_2.png [14.84 KB]

   

  Dowiedz się więcej

  Bezpieczeństwo w pierwszej kolejności

  L200 MY20 - systemn kamer

  System kamer 360° z widokiem z góry

  Widok z kamer zamontowanych z przodu, z tyłu oraz z boków samochodu (w tym widok z góry) można wyświetlić w różnych kombinacjach w celu ułatwienia obserwacji otoczenia i bezpiecznego parkowania.

  L200 MY20 - Dynamic Shield

  Muskularny design – Dynamic Shield

  Wyraźne kształty i odważna stylistyka znamionują mocny charakter. Masywne nadwozie ze zdecydowanym i dynamicznym przodem jest jednocześnie eleganckie i sportowe. To pickup zaprojektowany pod każdym względem, by spełnić oczekiwania jego użytkownika.

  L200 MY20 - Stacja multimedialna SDA

  Stacja multimedialna SDA

  Jedź dokąd chcesz i kiedy chcesz. Odkrywaj nowe miejsca i nową muzykę. System posiada interfejsy Apple CarPlay i Android Auto umożliwiając integrację systemu ze smartfonem. Dzięki temu można korzystać z różnych aplikacji i nawigacji.

  L200 MY20 - 6‑biegowa przekładniaautomatyczna z trybem Sport

  6‑biegowa przekładnia automatyczna z trybem Sport

  Dzięki zoptymalizowanym przełożeniom w nowej przekładni obniżono zużycie paliwa, a silnik pracuje wyjątkowo cicho nawet przy dużej prędkości. Pełna kontrola nad zmianą przełożeń jest możliwa w trybie Sport, w którym kierowca może zmieniać biegi manualnie za pomocą łopatek pod kierownicą.

  Media o L200

  Media o L200 - button więcej

  Zobacz więcej artykułów