Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

MM Cars Kościuszki

T. Kościuszki 253

40-690 Katowice

Kontakt telefoniczny
tel 032 793 73 00
Kontakt mailowy
kontakt.kosciuszki@mmcars.pl

Godziny otwarcia


Salon
pn. - pt.: 9:00 - 18:00
sb.: 9:00 - 14:00

Serwis
pn. - pt.: 9:00 - 18:00
sb.: 9:00 - 14:00

 

 

Salon

 

Doradca Handlowy - Izabela Nagła
539 985 442
i.nagla@mmcars.pl

 

Doradca Handlowy - Krzysztof Lach
668 892 235
k.lach@mmcars.pl

 

 

Serwis

 

Recepcja Serwisu - Marta Brokowska
668 892 248
m.brokowska@mmcars.pl

 

Doradca Serwisowy - Dariusz Kaczmarczyk
668 892 242
d.kaczmarczyk@mmcars.pl

 

Doradca Serwisowy - Arkadiusz Kwiatkowski
668 892 241
a.kwiatkowski@mmcars.pl 

 

 

Serwis blacharsko - lakierniczy

 

Specjalista ds. Obsługi Szkód Komunikacyjnych - Marta Rokita
668 892 249
m.rokita@mmcars.pl

 

 

Sprzedaż części zamiennych i akcesoriów

 

Kierownik Działu Części Zamiennych i Akcesoriów - Michał Przybyłka
668 892 251
m.przybylka@mmcars.pl

 

Doradca ds. Części Zamiennych i Akcesoriów  - Rafał Sarosiek
668 892 243
r.sarosiek@mmcars.pl

 

Doradca ds. Części Zamiennych i Akcesoriów  - Alekander Kafel
668 892 250
a.kafel@mmcars.pl

 

Przedstawiciel handlowy Działu Części Zamiennych i Akcesoriów - Arkadiusz Sobik
505 469 325
a.sobik@mmcars.pl